Od 25 listopada 2019r. przeprawa promowa w Walkowicach
zawiesza kursowanie na rzece Noteć.

www.Walkowice.pl

Dzień Babci i Dziadka

DSC 0800   17.stycznia na naszej sali wiejskiej odbyła się wyjątkowa uroczystość. Tego dnia świętowały Babcie oraz Dziadkowie naszych przedszkolaków.Uroczystość rozpoczęła się tańcem do utworu "Najtrudniejszy pierwszy krok" i spełniły się słowa piosenki, z każdą sekundą nasi najmłodsi wykonawcy nabierali odwagi i z wielką radością prezentowali się widowni. Poznaliśmy historię pewnego małżeństwa zapoznanego w kolejce za czasów PRL-u, wysłuchaliśmy piosenek oraz wierszy przygotowanych z okazji Dnia Babci i Dziadka, a na zakończenie braliśmy udział w uroczystym Pasowaniu naszych Przedszkolaków na Sówki.
Aromatyczna kawa oraz ciasto smakowały tego wieczoru wyśmienicie!

Archiwalne zdjęcia