Przedszkole Walkowice


        Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. W naszym przedszkolu także odbył się wielki Bal Karnawałowy.

03.02.2012 roku w godzinach 9.30 – 13.00, nasze przedszkole zamieniło się w magiczny, kolorowy świat. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytmach muzyki. Dziewczynki przebrane  w długie powłóczyste balowe suknie księżniczek czy też dam dworu, oraz motylka, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Batmana, Spider-Mana, Pirata, Misia i Strażaka. Podczas trwania zabawy odbyły się różne konkursy. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.
bal kanawalowy w przedszkolu 11Więcej zdjęć w naszej Przedszkolnej Galerii.